جام جهانی T20: تیم کریکت ایالات متحده پاکستان را در تگزاس شوکه کرد


برای شکستن آمریکا کریکت چیز خاصی لازم بود.

درام، سرگرمی، کاردستی با کیفیت و کمی هرج و مرج مورد نیاز بود.

بنابراین هنگامی که میزبانان مشترک جام جهانی T20 قهرمان سابق پاکستان را در تگزاس در یک نمایش فوق العاده برای سنین متحیر کردند، کریکت این کار را انجام داد.

ایالات متحده اولین بازی ملی خود در T20 را در سال 2019 انجام داد، در اولین جام جهانی خود شرکت کرد و برای اولین بار با پاکستان بازی کرد.

آنها پس از نپال و امارات در رتبه هجدهم جهان قرار دارند.

پاکستان آخرین بار در سال 2022 به فینال این رقابت ها راه یافت و در سال 2009 قهرمان آن شد.

قرار نبود این اتفاق بیفتد، اما اینجا سرزمین فرصت هاست. و این تگزاس بود، جایی که همه چیز بیشتر است.

منان پاتل، کاپیتان ایالات متحده آمریکا گفت: شکست دادن پاکستان یک دستاورد بزرگ است. این یک روز بزرگ برای تیم ایالات متحده است. نه فقط برای ایالات متحده، بلکه برای جامعه کریکت ایالات متحده.

در نیویورک، میزبان مسابقات دیگر مسابقات، بحث‌ها تحت کنترل مبارزات آهسته بوده است که رویدادهای کسل کننده و کم امتیازی را به همراه داشته است.

اما تگزاس آتش بازی را فراهم کرد. طرحی برای نشان دادن اینکه کریکت در ایالات متحده می تواند کار کند و می تواند درخشان باشد.

و همه اینها در حیاط خلوت با ارزش ترین تیم NFL، دالاس کابوی ها است.

10 شش ها آرون جونز شروعی شیک در برابر کانادا داشت، قبل از اینکه یک تلاش تیمی جمعی از اتحاد، روحیه و اعصاب فولادی به آنها کمک کرد تا از خط مقابل پاکستان عبور کنند.

رایان تن دوشات، بازیکن سابق تیم ملی هلند در برنامه ویژه مسابقه تست بی‌بی‌سی گفت: «در ستون فقراتم لرز دارم.

“من خودم از کشور همکار می دانم که چقدر سخت است.

اما چه روز فراموش نشدنی و ضربه خوبی برای کریکت آمریکایی. اگر تا به حال یک ابزار بازاریابی می‌خواستید که به آمریکایی‌ها نشان دهد که این چه بازی عالی است، این همان است.

این می تواند ثابت کند که یک بازی است که ورزش را همانطور که می شناسیم در ایالتی که میزبان یکی از جدیدترین و پر زرق و برق ترین لیگ های برتر جهان T20، لیگ برتر کریکت است، تغییر خواهد داد، و جایی که این ورزش ظاهر دیگری در المپیک لس آنجلس – آنجلس در سال 2028.

مناک افزود: شکست دادن پاکستان در جام جهانی درهای زیادی را به روی ما باز خواهد کرد.

برگزاری جام جهانی در ایالات متحده و حضور در اینجا به عنوان یک تیم به ما کمک می کند تا کریکت را در ایالات متحده رشد دهیم.”

پاکستان یکی از 12 عضو کامل شورای بین المللی کریکت است، در حالی که ایالات متحده عضو وابسته است.

این بدان معنی است که آنها مانند 93 کشور دیگر توسط هیئت حاکمه این ورزش به رسمیت شناخته می شوند اما در مسابقات تستی شرکت نمی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید