محافظه‌کاران وعده داده‌اند که به افراد با درآمد بالا اجازه می‌دهند مزایای فرزند بیشتری را حفظ کنند


بر اساس پیشنهاد محافظه‌کاران، والدینی که حقوق شش رقمی دریافت می‌کنند، می‌توانند بخشی یا تمام پرداخت‌های مزایای فرزندان خود را حفظ کنند.

این حزب می‌گوید در صورت انتخاب مجدد در 4 ژوئیه، آستانه درآمدی را که در آن کسی شروع به از دست دادن کمک هزینه کودک می‌کند، از 60000 پوند به 120000 پوند افزایش می‌دهد.

او همچنین متعهد شد که قوانین را تغییر دهد تا سطح آستانه به جای یک فرد، درآمد یک خانواده را در نظر بگیرد.

سیستم قبلی محاسبه آستانه بر اساس یک کارمند مورد انتقاد قرار گرفت برای مجازات ناعادلانه والدین مجرد و خانواده های تک درآمدی.

محافظه‌کاران می‌گویند که 700000 خانواده از این تغییر به طور متوسط ​​1500 پوند سود خواهند برد.

حزب کارگر گفت که ریشی سوناک “به فهرست سیاست های ناامیدانه و بدون بودجه خود اضافه می کند که می داند قابل اجرا نیستند”.

در حال حاضر، اگر کسی مسئولیت تربیت کودکی را که کمتر از 16 یا 20 سال دارد اما هنوز در حال تحصیل یا آموزش است، مستحق بهره مندی است.

والدین برای یک فرزند 25.60 پوند در هفته و برای هر فرزند بعدی 16.95 پوند دریافت می کنند.

این مزایا زمانی شروع به کاهش می‌کند که یکی از والدین بیش از 60000 پوند درآمد داشته باشد و با درآمد بالای 80000 پوند به طور کامل لغو می‌شود – کسری به نام مزایای کودک با درآمد بالا (HICBC).

این وضعیتی را ایجاد کرد که در آن خانواده‌ای با دو والد که هر کدام 60000 پوند درآمد دارند، کل مبلغ را دریافت می‌کردند، در حالی که خانواده‌ای که یکی از والدین آنها کمی بیش از 60،000 پوند درآمد داشت، کمک کمتری دریافت می‌کرد.

جرمی هانت صدراعظم در ماه آوریل در بودجه خود گفت که می خواهد “به این بی عدالتی پایان دهد” و از مشورتی برای آوردن هزینه ها به سیستم خانگی تا آوریل 2026 خبر داد.

حزب او اکنون در حال انجام مجدد تغییرات است – علاوه بر افزایش آستانه حقوق، که شاهد افزایش دستمزدها به 120000 پوند خواهد بود. پرداخت کمک هزینه کودک برای خانواده هایی که بیش از 160000 پوند درآمد دارند به طور کامل لغو می شود.

آقای هانت با اعلام سیاست انتخاباتی محافظه کاران در روز پنجشنبه گفت: «تربیت نسل آینده مهمترین کاری است که هر یک از ما می توانیم انجام دهیم، بنابراین درست است که به عنوان بخشی از برنامه روشن خود برای کاهش مالیات، بار کار را کاهش دهیم. خانواده ها.

تام واترز، معاون مؤسسه مطالعات مالی، گفت که این تغییر “به این معنی است که فقط 900000 خانواده (12٪ از کودکان) هنوز بخشی یا تمام مزایای فرزند خود را از دست خواهند داد.”

«این بدان معناست که افراد کمتری تحت تأثیر مشکلات قرار می گیرند. اما در عین حال، باید پرسید که آیا واقعاً ارزش دارد که یک دستگاه اداری اضافی داشته باشیم، و نه صرفاً بازگرداندن کمک هزینه فرزند به یک شخصیت جهانی، مانند قبل از سال 2013». .

این امر علاوه بر طرح محافظه کار، سالانه 1.5 میلیارد پوند اضافی هزینه خواهد داشت.

دموکرات‌های لیبرال گفتند که سیاست محافظه‌کاران پس از سال‌ها افزایش مالیات بر خانواده‌های کارگر ارزش کاغذی را ندارد که روی آن نوشته شده است.

در پاسخ به بیانیه محافظه‌کاران، SNP گفت احزاب وست مینستر باید «از دولت SNP اسکاتلند پیروی کنند و معادل مزایای کودکان اسکاتلند را معرفی کنند که 100000 کودک اسکاتلندی را از فقر نجات داد».

محافظه‌کاران می‌گویند که این تغییرات در سال 2029/30 1.3 میلیارد پوند هزینه خواهد داشت و می‌تواند از 6 میلیارد پوند در سال که از طریق مبارزه با فرار مالیاتی جمع‌آوری می‌شود، تامین شود.

حزب همچنین از 6 میلیارد پوند برای پرداخت بخشی استفاده می کند طرح خدمات ملی او به ارزش 1 میلیارد پوند، او Triple Lock Plus برای حقوق بازنشستگی به ارزش 2.4 میلیارد پوند و 60 میلیون پوند تامین مالی 30 شهر .

کارگر گفت که از همین پول برای تامین بودجه باشگاه های صبحانه رایگان مدارس و همچنین بازدیدهای بیشتر از بیمارستان ها و دندانپزشکان استفاده خواهد کرد.

رقم 6 میلیارد پوند در سال از مصاحبه با گرت دیویس، رئیس نظارت بر هزینه های اداره حسابرسی ملی به دست می آید. به فایننشال تایمز دادکه در آن او مناطقی را که دولت می تواند پس انداز کند را مشخص کرد.

سازمان دیده بان در بیانیه ای اعلام کرد: ریشه کن کردن همه فرارهای مالیاتی و فرار مالیاتی ممکن نیست، اما درآمدهای مالیاتی از دست رفته بیشتری وجود دارد که می تواند از طریق کارهای مربوط به رعایت مالیات جمع آوری شود.

“موفقیت در بازیابی درآمد تنها با اولویت بندی، با پشتوانه تمرکز مداوم و سرمایه گذاری مستمر امکان پذیر خواهد بود.”

اوایل این هفته هلن میلر از موسسه مطالعات مالی برنامه بیشتر-کمتر بی بی سی گفت: «فقط یک دکمه زیبای ضد اجتناب/اجتناب وجود ندارد که شما آن را فشار دهید… شما باید سیاست‌های زیادی را اعمال کنید و این امر نامشخص خواهد بود و تا سال‌ها نمی‌دانید که چقدر پول خواهید داشت. گرفتن. “

دیدگاهتان را بنویسید