نتایج جام جهانی T20: ایالات متحده آمریکا در فینال سوپر جام جهانی پاکستان را شگفت زده کرد


ایالات متحده یکی از بزرگترین شوک های تاریخ کریکت را با شکست دادن قهرمان سابق پاکستان در یک سوپر اوور در دالاس شکست داد.

به نظر می‌رسید که پاکستان از شرمساری در جام جهانی T20 جلوگیری کند، قبل از اینکه نیتیش کومار به آخرین توپ اینینگ ایالات متحده برای چهار ران ضربه بزند تا امتیاز را به 159 برساند.

پاکستان که در بیشتر زمان بازی شلخته بود، در وقت اضافه سقوط کرد. محمد امیر سه اور انجام داد که یکی از آنها را هم میزبان برای دو ران اضافی نیشگون گرفت.

ایالات متحده به 18-1 صعود کرد و پاکستان را ترک کرد تا 19 ویکت را از ساوراب نتراوالکار، بازوی چپ، شکست دهد. با 14 در مقابل 4 مورد نیاز، کومار یک مداخله خیره کننده دیگر انجام داد و این بار در طول مدت یک بازی عالی برای اخراج افتخار احمد انجام داد.

با هفت توپ مورد نیاز از آخرین توپ، شاداب خان تنها توانست یک توپ را بگیرد و جشن های شادی را در بین بازیکنان و هواداران آمریکایی برانگیخت.

همه اینها در پایان یک مسابقه هیجان انگیز که زیر نور سوزان آفتاب تگزاس در نوسان بود.

پاکستان از 26-3، از جمله شکار خیره کننده استیون تیلور آمریکایی، به 159-7 رسید.

ایالات متحده آمریکا در تعقیب و گریز شرکت داشت، در یک مرحله تنها به 56 دوش از هفت اور با 9 ویکت در دست نیاز داشت.

پاکستان یک سوپر را وادار کرد و باید فرار می کرد، اما ایالات متحده آمریکا اولین جهش را در این جام جهانی گسترده انجام داد، که به آنها شانس رسیدن به سوپر هشت را می دهد.

آنها پس از شکست دادن کانادا در بازی ابتدایی خود، اکنون ممکن است تنها به یک برد در بازی های گروهی باقیمانده خود مقابل هند و ایرلند برای صعود نیاز داشته باشند.

پاکستان که در سال 2009 برنده شد و در فینال 2022 از انگلیس شکست خورد، در حال حاضر در خطر یک خروج زودهنگام قرار دارد و باید به نحوی برای رویارویی با رقیب سرسخت هند در روز یکشنبه در نیویورک، دوباره جمع شود.

دیدگاهتان را بنویسید