به دلیل افزایش 300 پوندی اجاره بها، تشکیل خانواده را به تعویق انداختم.


چلسی به یاد می‌آورد که چگونه صاحبخانه‌ها پیشنهاد دادند که اجاره او را شش ماه قبل بپردازند تا مزیت رقابتی کسب کنند.

به‌عنوان یک مادر مجرد، من واقعاً عقب‌نشینی کردم، زیرا نمی‌توانستم آن را ارائه دهم.»

چلسی ادعا می کند که به محض اینکه او به تک والد بودن خود اشاره کرد، از میدان خارج شد.

من فقط می خواستم سقفی روی سر بچه ام بگذارم و خیلی سخت بود.»

او گفت که ایجاد تعادل بین کار و مادری یک مبارزه دائمی بود. «از نظر ذهنی، من همیشه یک خرابه بودم. من آشپز هستم، سر کار می ایستم، آشپزی می کنم و فقط گریه می کنم.

من یک آشپز بسیار موفق در لندن بودم و در اینجا احساس می کردم که یک شکست کامل و مطلق هستم.

او اکنون با خوشحالی در سامرست مستقر شده است، اما این به معنای گرفتن تصمیم دشوار برای ترک لندن است.

سخنگوی انجمن ملی مالکان به بی‌بی‌سی گفت: «کمبود مستمر املاک اجاره‌ای در بازار به این معنی است که یافتن ملکی برای مستاجران بسیار دشوار است.

با این حال، دلیلی وجود ندارد که ملک اجاره ای خانه ای امن و مطمئن نباشد. حفظ اجاره های پایدار درازمدت به نفع مالکان و مستاجران است.

“اکثریت قریب به اتفاق صاحبخانه ها ارائه دهندگان مسئول مسکن های اجاره ای خصوصی با کیفیت هستند که روابط مثبتی با مستاجران خود دارند.”

سخنگوی حزب محافظه کار گفت: “ما متعهد به ایجاد بازار عادلانه تر برای مستاجران هستیم و به دنبال برنامه خود برای ارائه آینده ای امن تر برای کل کشور هستیم. برنامه ما برای تامین خانه های مورد نیاز مردم کار است، ما از آن زمان یک میلیون خانه دیگر ساخته ایم. 2019 و افزایش سود مسکن محلی 800 پوند.

آنجلا راینر، وزیر امور خارجه در سایه حزب کارگر در امور مسکن، گفت: “هیچ کس نباید زندگی خود را به دلیل مسکن غیرقابل قیمت به تعویق بیاندازد. چه کسی خانه داشته باشد، چه اجاره دهد و چه اجاره دهد، هرکسی حق اساسی برای داشتن یک امن، امن و مناسب دارد. خانه مقرون به صرفه.”

او افزود که حزب کارگر بخش 21 را در مورد اخراج بدون تقصیر لغو خواهد کرد و مالکان را از مطالبه مبالغ هنگفت اجاره اولیه منع می کند.

در مورد این داستان بیشتر بخوانید ساعت زن در رادیو بی‌بی‌سی 4 ساعت 10:00 BST روز سه‌شنبه 28 مه، یا پیگیری کنید صداهای بی بی سی.

دیدگاهتان را بنویسید