محافظه کاران قول می دهند با قانون جدید “از رانندگان حمایت کنند”.


محافظه کاران قول می دهند در صورت انتخاب مجدد قانون جدیدی را تصویب کنند که به گفته آنها “محدودیت های غیرضروری” برای رانندگان را محدود خواهد کرد.

این طرح ها شامل «لغو یک جانبه» تمدید طرح هوای پاک اولز در لندن و برگزاری همه پرسی در مناطق کم تردد است.

وزرا مدتی است که سعی می کنند خود را «در کنار رانندگان» قرار دهند.

اما حزب کارگر از این اعلامیه انتقاد کرد و آن را “اقدام ناامیدانه از سوی دولتی که در حال تمام شدن است” خواند.

اگر حزب محافظه‌کار قدرت را حفظ کند، می‌گوید لایحه‌ای را به پارلمان ارائه خواهد کرد که معتقد است از ارائه هرگونه مالیات بر مایل احتمالی جلوگیری می‌کند.

بر اساس چنین طرح‌هایی، رانندگان می‌توانند برای مسافتی که رانندگی کرده‌اند، در کدام خودرو و در چه ساعتی از روز هزینه دریافت کنند.

آنها به عنوان جایگزینی بالقوه برای عوارض مالیات بر خودرو (VED) که معمولاً به عنوان مالیات خودرو شناخته می شود، در نظر گرفته می شوند تا شکاف درآمدی را با تغییر رانندگان به خودروهای برقی کاهش دهند.

VED و هزینه سوخت رانندگان در پمپ بنزین ها سالانه میلیاردها پوند برای دولت ایجاد می کنند، اما در حال حاضر هیچ مالیاتی از خودروهای برقی خالص اخذ نمی شود.

با این حال، خودی‌ها و رانندگان صنعت در مورد طرح‌های پرداخت به ازای هر مایل تردید دارند کمیسیون ویژه حمل و نقل پیشتر گفته بود فن آوری های محاسبه ترافیک نیز می تواند به ازدحام ترافیک کمک کند.

این سازمان همچنین اعلام کرد که گسترش منطقه بسیار کم آلاینده لندن موسوم به اولز را در راستای تعهد محافظه‌کاران که روز جمعه اعلام شد، معکوس خواهد کرد.

Ulez Central London برای اولین بار در سال 2019 معرفی شد تا اوت گذشته کل لندن بزرگ را پوشش دهد.

برای ورود یک وسیله نقلیه بدون آلایندگی به این منطقه روزانه 12.50 پوند هزینه دریافت می شود.

هدف آن مقابله با آلودگی هوا در پایتخت است، اما گسترش آن باعث اعتراضات در سراسر لندن شده است و دوربین‌ها و تابلوهای Ulez نیز آسیب دیده‌اند.

ریشی سوناک، نخست وزیر، رهبران حزب کارگر در وست مینستر و خلیج کاردیف را هدف قرار داده است که آنها را به آغاز “جنگ علیه رانندگان” متهم کرده است.

محافظه کاران می گویند که این لایحه یک همه پرسی محلی اجباری را در مورد طرح های پیشنهادی جدید مناطق کم تردد یا مناطق 20 مایل در ساعت و همچنین طرح های موجود که در آن 15 درصد ساکنان مناطق آسیب دیده طوماری را امضا می کنند، تضمین می کند.

در ماه مارس دستورالعمل جدید دولت در مورد LTN صادر شده است پس از بررسی، Rishi Sunak سفارش داده شد. این شورا گفت که شوراها باید قبل از معرفی هر گونه LTN که برای کاهش ترافیک در مناطق مسکونی با محدود کردن استفاده از آنها در مسیرها طراحی شده است، نظرات ساکنان را در نظر بگیرند.

دسامبر گذشته، دولت ولز محدودیت سرعت پیش فرض را از 30 مایل در ساعت به 20 مایل در ساعت در مناطق مسکونی مانند روستاها، شهرک ها و شهرها کاهش داد.

اما روند لغو محدودیت سرعت 20 مایل در ساعت در برخی جاده‌ها در ماه سپتامبر آغاز می‌شود، زیرا این سیاست پس از اینکه انتقاد شدید برخی از رانندگان آسیب‌دیده را برانگیخت، “به خوبی تنظیم شده است”.

سخنگوی حزب کارگر گفت که تصمیم گیری در مورد خیابان های امن مدارس و اقدامات ترافیکی محلی را به جوامع محلی واگذار می کند، نه سیاستمداران در وست مینستر.

آنها افزودند که “با تقلب در بیمه خودرو مقابله خواهند کرد” و “موانع برنامه ریزی را از بین خواهند برد” تا اطمینان حاصل شود که زیرساخت های حمل و نقل به موقع تحویل داده می شود.

یک سخنگوی لیبرال دموکرات پیشنهاد کرد که این گزارش “ریاکاری محض” است.

“[The Conservatives’] عدم اقدام و کاهش بودجه بزرگراه‌ها هر روز برای رانندگان در سراسر کشور هزینه و زمان را به همراه دارد.»

همچنین گفت که آنها تخفیف های عوارض سوخت را در مناطق روستایی افزایش خواهند داد تا به رانندگان در آن مناطق کمک کنند.

بی بی سی نیز برای اظهار نظر به SNP مراجعه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید