کارگران وعده می دهند که “پرده ها” را بر روی مشاغل کوچک ببندند


حزب کارگر وعده داده است که در صورت انتخاب شدن در انتخابات عمومی بریتانیا، «پرده‌ها» را بر روی مشاغل کوچک و کارآفرینان ببندد.

این حزب روز جمعه گفت که سیستم نرخ‌های تجاری را برای کمک به مغازه‌های High Street و سرکوب پرداخت‌های دیرکرد صورت‌حساب، اصلاح خواهد کرد.

سر کیر استارمر، رهبر حزب کارگر گفت: “کسب و کارهای کوچک سخت کوش متوقف شده اند”.

برای اولین بار، این حزب طرحی را ارائه کرده است که نشان می دهد چگونه می خواهد از مشاغل کوچک بریتانیا حمایت کند. در ماه نوامبر.

او به دلیل پیشنهاداتش برای سیستم نرخ های تجاری، که مالیات های قابل پرداخت بر روی املاک تجاری مانند مغازه ها یا کافه ها را تعیین می کند، مورد تحسین نهادهای تجاری قرار گرفت.

اما بلافاصله مشخص نیست که حزب کارگر چه نرخ هایی را برای تجارت جایگزین خواهد کرد.

او مجدداً تعهد خود را برای پایان دادن به تأخیر در پرداخت فاکتورها از طریق وادار کردن مشاغل بزرگ به گزارش در مورد شیوه‌های پرداخت خود، معرفی قوانین جدید و تقویت خیابان High Street با مقابله با رفتارهای ضد اجتماعی، تأیید کرده است.

تینا مک‌کنزی، رئیس سیاست‌گذاری در فدراسیون کسب‌وکارهای کوچک (FSB)، گفت: «خوب است که می‌بینیم حزب کارگر به تأخیر پرداخت‌ها نگاه می‌کند» و «اکنون همه نگاه‌ها به راه‌اندازی مانیفست معطوف می‌شود تا ببینند آیا حزب برای دفاع از آن دفاع خواهد کرد یا خیر. کار و کسب های خرد”. رویکرد”.

مطالعات اولیه FSB نشان می‌دهد که بیش از نیمی از کسب‌وکارهای کوچک مورد بررسی در سال ۲۰۲۲، پرداخت‌های دیرکرد را در سه ماه گذشته تجربه کرده‌اند.

حزب کارگر روز جمعه گفت که با تسریع در ایجاد مراکز بانکی، به تضمین دسترسی به خدمات بانکی High Street برای شرکت های کوچک نیز توجه خواهد کرد.

سِر کِیر، پیش از رویداد کسب و کار کوچک کارگر در روز شنبه، گفت که کارآفرینان به دلیل «آشوب محافظه‌کاران» با بی‌ثباتی اقتصادی مواجه شدند.

با این حال، کوین هالین راک، وزیر بازرگانی، گفت: “ریشی سوناک و محافظه کاران سابقه ای در انجام اقدامات جسورانه برای حمایت از مشاغل کوچک دارند.”

وی به اقدامات قبلی دولت، مانند فریز کردن نرخ‌های تجاری برای اقامت در هتل‌ها در طول همه‌گیری، زمانی که تجارت تحت تأثیر قرنطینه قرار گرفت، اشاره کرد.

درو هندری، سخنگوی اقتصادی SNP، پیشنهاد کرد که برنامه‌های حزب کارگر «وعده‌های توخالی» به صاحبان مشاغل کوچک اسکاتلندی است.

وی افزود که SNP قبلاً یک بانک سرمایه گذاری ملی اسکاتلند راه اندازی کرده بود، اما خواستار پایان دادن به “بوروکراسی، هزینه های بالاتر و بلوک های ویزای کار ناشی از برگزیت” شد.

در همین حال، سخنگوی حزب لیبرال دموکرات گفت که حزب محافظه کار بارها و بارها صاحبان کسب و کار خود را کاملاً شکست داده است و همچنین در نظر خواهد داشت که سیستم نرخ های تجاری را “بازنگری اساسی” کند.

دیدگاهتان را بنویسید