جین از BTS پس از بازگشت از خدمت سربازی، 1000 طرفدار را در آغوش می گیرد


هزاران نفر از طرفداران BTS روز پنجشنبه در سئول صف می کشند تا جین را در آغوش بگیرند که پس از 18 ماه خدمت سربازی به نقش خود به عنوان یک بت کی پاپ بازگشته است.

ماراتن سه ساعته اولین رویداد عمومی او از زمان اخراج از ارتش در روز چهارشنبه بود.

1000 نفری که قرار است در آغوش گرفته شوند در یک قرعه کشی انتخاب شدند – اگرچه ژان گفت که پیشنهاد داده است تا 3000 طرفدار را در آغوش بگیرد.

خانم پارک که آخر هفته گذشته متوجه شد در مسابقات پنج‌شنبه Hugothon برنده شده است، می‌گوید: «الان خیلی خوشحالم که قرار است با جین ملاقات کنم.

“انتظار پیروزی نداشتم. من نمی توانستم آن را باور کنم، بنابراین تمام آخر هفته را بارها و بارها چک کردم.» این زن 32 ساله که نخواست نامش فاش شود، گفت.

او گفت که وقتی شروع به بستن چمدان برای رفتن به پایتخت کرد، “احساس واقعی” پیدا کرد.

جین 31 ساله که قدیمی ترین عضو گروه موفق است، در دسامبر 2022 پیش نویس شد. او به عنوان دستیار مربی تمرین در یک مرکز آموزشی نظامی در کره جنوبی خدمت می کرد که در آن همه مردان توانا ملزم به خدمت هستند.

جین اولین عضو BTS بود که از وظایف خود اخراج شد. شش نفر دیگر – J-Hope، V، RM، Jimin، Jung Kuk و Suga – هنوز در حال خدمت هستند. و انتظار نمی رود که گروه تا ژوئن 2025 دوباره متحد شوند.

اما برخی دیگر چهارشنبه را برای جشن گرفتن بازگشت جین – با طرفدارانی که قبلاً با تصاویری از ملاقات کوتاه آنها در روز چهارشنبه هیجان زده بودند، ترک کردند.

جین بازگشت خود را به صحنه موسیقی با پخش زنده آغاز کرد که در آن خطاب به طرفدارانش گفت: “از اینکه منتظر من بودید متشکرم، دوستتان دارم. سعی می کنم فردا احساساتم را بیان کنم.'

در آغوش گرفتن، رویداد دیگری با 3000 نفر دیگر در روز پنجشنبه برگزار می شود، جایی که جین به درخواست خود آهنگ هایی را اجرا می کند و پیام هایی را با طرفداران به اشتراک می گذارد.

ونسا می لوتریو، 25 ساله، در قرعه کشی بدشانس بود اما به دور دوم راه یافت و از فیلیپین برای شرکت در آن پرواز کرد.

“گریه کردم [when I learned the result] او گفت چون من برای پیروزی بسیار دعا کردم. قطعاً برنده شدن سخت بود زیرا من مقابل هزاران ارتش بودم [BTS fan group] که می خواستند بپیوندند.”

از طرف دیگر خانم پارک هم هیجان زده است و هم نگران.

او می گوید: «بغل کردن هزار نفر در سه ساعت سخت است، حتی اگر ژن برای ارتش مناسب تر شده است.

او گفت که بسیاری از طرفداران می‌خواهند HYBE، مدیر گروه که پشت این رویداد نیز هست، طرفداران کمتری را برای در آغوش گرفتن دعوت کند. آنها همچنین از آنها می خواستند حضور و غیاب را بررسی کنند.

“کسی می تواند به او نزدیک شود و وانمود کند که طرفدار است. ما طرفداران مدام نگران سلامتی و ایمنی این هنرمند هستیم.» خانم پارک می گوید.

این رویداد همچنین به دلیل قوانین واجد شرایط بودنش که طرفداران را ملزم به پیوستن به ARMY، که طبق گزارش ها بیش از 25 میلیون عضو دارد، با واکنش شدید روبرو شد. آنها همچنین برای شرکت در قرعه کشی باید آلبوم های BTS را از وب سایت تعیین شده خریداری می کردند – هر چه تعداد آلبوم های بیشتری خریداری کنند، شانس در آغوش گرفتن آنها بیشتر می شود.

اما سر و صدایی به پا کرد و HYBE متهم شد که از این رویداد برای فروش آلبوم های فروخته نشده استفاده کرده است. آژانس در نهایت عذرخواهی کرد و معیارها را برای هر کسی که تا به حال آلبوم های خاص BTS را خریداری کرده بود، کاهش داد.

جین در پخش زنده خود در روز چهارشنبه به این جنجال پرداخت: “این چیزی است که من و شرکت با نیت خوب آماده کردیم، پس لطفا درک کنید.”

برای طرفداران، بازگشت جین همچنین آغاز بازگشت BTS پس از یک وقفه اجباری است. اما صاحبان صنعت این سوال را مطرح می‌کنند که آیا معروف‌ترین گروه پسر دنیا می‌تواند پس از یک وقفه به همین اندازه موفق باشد؟

لیم هی یون، منتقد موسیقی می‌گوید: «بی‌تی‌اس بزرگ‌تر تلقی می‌شود. اما او فکر نمی کند که لزوماً به وجهه گروه لطمه بزند.

“بی تی اس بیش از ده سال است که وجود دارد. آنها طرفداران جوان جدیدی را جذب نخواهند کرد که آنها را تازه ببینند، اما طرفداران فعلی آنها با آنها همراه خواهد شد. آنها با گروه پیر می شوند.”

به نظر می رسد طرفداران موافق هستند. سامانتا، 20 ساله، که شانس بغل کردن جین را بدست نیاورد، اما در روز پنجشنبه در قسمت دوم رویداد شرکت خواهد کرد، می‌گوید: «من فکر می‌کنم نباید مشکلی بین ARMY و BTS باشد.

او از 10 سالگی گروه را دنبال می کند و نمی بیند که به این زودی تغییر کند: “من موسیقی آنها را دوست دارم، نه محبوبیت آنها.”

دیدگاهتان را بنویسید