به گفته محقق، اداره پست کاوشگر هوریزون را خراب کرد


دفتر پست افق IT استعلام ایان هندرسوناستعلام IT افق اداره پست

در این تحقیق آمده است که اداره پست به طور مداوم کار بازرسان مستقلی را که به دنبال مشکلات سیستم فناوری اطلاعات Horizon هستند، خراب کرده است.

ایان هندرسون، حسابدار پزشکی قانونی، گفت که اداره پست به اشتباه اسنادی را از شرکتش Second Sight که برای بررسی نرم افزار در سال 2012 آورده شده بود، پنهان کرده است.

او گفت که اولویت حفاظت از برند اداره پست است نه حمایت از معاونان.

آقای هندرسون افزود که رئیس سابق اداره پست، پائولا ونلز، تلاش کرده است از تحقیق در مورد تخلفات احتمالی قضایی اجتناب کند.

بین سال‌های 1999 تا 2015، اداره پست صدها معاون مدیر پست را به دلیل جرائمی مانند سرقت و کلاهبرداری بر اساس داده‌های حسابداری معیوب از سیستم فناوری اطلاعات Horizon تحت تعقیب قرار داد.

در سال 2012، تحت فشار نمایندگان مجلس، اداره پست گزارشی را توسط Second Sight تهیه کرد تا ادعاهای معاونین مدیران مبنی بر اینکه Horizon به جای جرم و جنایت در کسری حساب آنها مقصر است، بررسی شود.

“درخواست مدارک نادیده گرفته شد”

آقای هندرسون و همکارش ران وارمینگتون تحقیقاتی را در مورد پرونده های مختلف آغاز کردند اما در مارس 2015 توسط اداره پست اخراج شدند.

آقای هندرسون در بیانیه‌ای به تحقیق درباره این رسوایی گفت که اداره پست به جای اینکه علاقه‌مند به کشف حقیقت در مورد آنچه اتفاق افتاده باشد، تلاش کرده است مانع از تلاش‌های Second Sight شود.

او نوشت: «درخواست‌های اسناد یا نادیده گرفته شدند یا پاسخ‌ها به تأخیر افتادند». ادعاهای بی‌موجه درباره رازداری حرفه‌ای برای توجیه پنهان کردن اسناد از ما استفاده شد.»

به عنوان بخشی از تحقیقات، دوم دید اسناد مربوط به دادسرا را درخواست کرده است.

آقای هندرسون گفت که “در عرض چند روز” پس از ارائه اسناد موجود در اواخر اکتبر 2012، “ما متوجه شدیم که می توانیم شاهد تعداد قابل توجهی از تخلفات قضایی باشیم.”

با این حال، او گفت که خانم ونلز، که در آن زمان مدیر اجرایی اداره پست بود، “مکررا و به طور مداوم تلاش می کرد تا از تحقیق در مورد تخلفات احتمالی در عدالت توسط Second Sight جلوگیری کند”.

“برند یک اولویت بود”

بازرسان گزارشی موقت درباره سیستم Horizon نوشتند که در ژوئیه 2013 منتشر شد و در آن اشتباهاتی یافت شد که می‌توانست جملات Horizon را ناامن کند.

به دنبال آن گزارش، اداره پست، همراه با دومين سايت و مبارزان به رهبري قائم مقام سابق ژنرال پست، آلن بيتس، طرح ميانجيگري را در آگوست 2013 راه‌اندازي كردند.

اداره پست این طرح را در مارس 2015 بسته است.

آقای هندرسون گفت که تا پایان این طرح، “برخی از سوالاتی که 12 ماه قبل از آن پرسیده شد، هنوز بی پاسخ مانده است”.

او گفت: «اولویت حفاظت از «برند» بود، نه حمایت از زیردستان.

او افزود که بسیاری از جنبه‌های پرونده‌های فردی که مطرح شد «به سادگی معنا نداشت».

او گفت: «به عنوان مثال، در هیچ یک از مواردی که بررسی کردیم، هیچ مدرکی دال بر منفعت یا منفعت شخصی پیدا نکردیم. “این ممکن است به این معنی باشد که ضرر ادعا شده واقعی نبوده و به احتمال زیاد ناشی از یک سیستم کامپیوتری معیوب بوده است.”

او افزود که خدمات پستی پیش از استخدام معاونان، بررسی های گسترده ای از پیشینه آنها انجام داد، اما “من می خواهم باور کنیم که تعداد قابل توجهی… ناگهان تبدیل به مجرمان شغلی شدند. من این را غیرقابل قبول دانستم.”

آقای هندرسون اضافه کرد که در یک مقطع، بخش روابط عمومی اداره پست تعداد بیشتری از دپارتمان حقوقی خود داشت، که ثابت شد اولویتی “نامناسب” و “ناپایدار” برای این تجارت است.

دیدگاهتان را بنویسید