ولادیمیر پوتین با جنگ و تسلیحات در دستور کار عازم کره شمالی است


کره شمالی فقط به دنیای بیرون اجازه می دهد آنچه را که می خواهد ببیند ببیند.

به عنوان خبرنگار سابق سئول که کره شمالی را پوشش می داد، بازدیدهای دیپلماتیک را که با دقت برنامه ریزی شده و برای تلویزیون مرکزی کره برگزار می شد، تماشا کردم.

این یکی احتمالاً با یک موسیقی متن هیجان‌انگیز یا نثر شاعرانه رسانه دولتی، تفاوتی نخواهد داشت. و دوربین ها به دنبال بهترین زوایای کیم جونگ اون و رئیس جمهور پوتین در کنار هم خواهند بود.

تا زمانی که این خبر منتشر نشود، ما اطلاعات کمی در مورد آنچه در زمین می گذرد خواهیم داشت. ما برای دیدن هواپیماها در حال آماده شدن یا فرود به ردیاب‌های پرواز و تصاویر ماهواره‌ای تکیه می‌کنیم.

حق چاپ: Getty Images

شرح تصویر: تصاویر یا جزئیات مربوط به فعالیت های کیم جونگ اون توسط رسانه های پیونگ یانگ با دقت انتخاب و منتشر شده است.

رژیم کره شمالی برای حفظ کنترل، 25 میلیون نفر خود را از طریق سیستم انزوا و سرکوب وحشیانه در تاریکی نگه می دارد. اغلب تنها راهی که خبرنگاران می توانند بفهمند چه خبر است، از طریق سیستم تلفن های همراه قاچاق در نزدیکی مرز چین است – اما حتی این نوع ارتباط در سال های اخیر کاهش یافته است.

اکثریت قریب به اتفاق جمعیت خارجی از امدادگران و دیپلمات‌های پیونگ یانگ از زمانی که کره شمالی محدودیت‌های سخت‌گیرانه‌ای برای کووید-۱۹ اعمال کرد، این کشور را ترک کرده‌اند. چند چشم قابل اعتماد باقی مانده است که بتواند تصویری واقعی از درون رژیم ارائه دهد.دیدگاهتان را بنویسید