کارگران آمازون در کاونتری در مورد به رسمیت شناختن اتحادیه رای خواهند داد


پا الکس مک اینتایر، اخبار بی بی سی، وست میدلندز

اعضای PA Media GMB در آمازون در کاونتری اعتصاب کردندPA متوسط

کارگران آمازون در کاونتری به رسمیت شناختن اتحادیه رای خواهند داد

رای گیری در حال انجام است که می تواند آمازون را برای اولین بار اتحادیه ای در بریتانیا را به رسمیت بشناسد.

نمایندگان اتحادیه GMB قرار بود روز چهارشنبه برای اولین بار وارد سایت کاونتری غول خرده فروشی شوند، جایی که قرار بود با 3000 کارگر جلساتی برگزار کنند تا آرای آنها را به دست آورند.

کارگران در نهایت در مورد اینکه آیا می خواهند توسط اتحادیه نمایندگی شوند یا خیر، رای خواهند داد، با GMB که 40٪ از آنها را ملزم می کند که به آنها رای دهند.

آمازون گفت که کارمندان همیشه حق انتخاب برای پیوستن به یک اتحادیه را داشتند و برای تعامل با کارمندان خود ارزش “فوق العاده” قائل بودند.

آمازون همچنین از کارمندان خواهد خواست تا در جلسات شرکت کنند تا استدلال های متقابل شرکت را بشنوند.

این شرکت گفت که برگه های رای پستی در 3 جولای ارسال می شود، در حالی که رای گیری در محل کار از 8 جولای آغاز می شود و به مدت شش روز ادامه خواهد داشت.

GMB گفت که نتایج رای گیری در 15 جولای اعلام خواهد شد.

آماندا جیرینگ، سازمان دهنده ارشد GMB، گفت: «آنها هستند [Amazon] این یک شرکت جهانی چند میلیارد دلاری است که انرژی عظیمی را در مخالفت با تلاش‌های طبقه کارگر در کاونتری برای مبارزه برای زندگی بهتر سرمایه‌گذاری می‌کند.

GMB برای اولین بار 18 ماه پیش کمپین خود را برای به رسمیت شناختن راه اندازی کرد، که از آن زمان شاهد یک سری اعتصابات در سایت بوده است.

یکی از سخنگویان آمازون گفت: «کارمندان ما انتخاب دارند که به اتحادیه بپیوندند یا نه. آنها همیشه هستند.

در آمازون، ما برای مکالمات و تعاملات روزانه با کارمندان خود ارزش قائل هستیم. این بخش قوی از فرهنگ کاری ما است. ما برای این رابطه مستقیم و کارمندانمان ارزش قائل هستیم.”

می گوید حداقل دستمزد شروع به 12.30 پوند و 13 پوند در ساعت بسته به موقعیت مکانی افزایش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید