بر اساس اطلاعات، برخی در حال حاضر مالیات بازنشستگی دولتی خود را پرداخت می کنند


پا کوین پیچی، هزینه زندگی خبرنگار

Getty Images یک زوج بازنشسته وضعیت مالی خود را روی کاغذ و لپ تاپ بررسی می کنندگتی ایماژ

در این گزارش آمده است که برخی از مردم در حال حاضر مالیات بر درآمد خود را علیرغم وعده محافظه کاران مبنی بر معافیت از مالیات پرداخت می کنند.

مستمری استاندارد جدید دولتی در حال حاضر زیر آستانه 12570 پوندی است که پس از آن مالیات بر درآمد پرداخت می شود، اما افزایش های آینده ممکن است از این سطح فراتر رود.

مانیفست محافظه کار شامل Triple Lock Plus است – طرحی برای افزایش آستانه معافیت از مالیات به طوری که مستمری جدید دولتی در خالص مالیات بر درآمد گیر نیفتد.

با این حال، شرکت مشاوره حقوق بازنشستگی LCP می‌گوید مبلغی که افراد در حال حاضر در بازنشستگی دولتی دریافت می‌کنند متفاوت است و به این معناست که برخی قبلاً پرداخت می‌کنند و مالیات خواهند پرداخت.

این نتیجه پیچیدگی ها و امتیازات در سیستم فعلی است.

مالیات بر حقوق بازنشستگی موضوعی کلیدی است که رای دهندگان از طریق بی بی سی مطرح می کنند صدای تو، صدای تو پروژه

بسیاری از مردم تماس گرفتند و خواستار توضیح در مورد سیاست بازنشستگی شدند و برخی خاطرنشان کردند که برخی از درآمد بازنشستگی آنها در حال حاضر مشمول مالیات است.

آیا وعده معاف از مالیات تضمین شده است؟

آلن از ساسکس غربی می پرسد: “آیا می توانید تضمین کنید که بازنشستگی من سه برابر قفل و بدون مالیات خواهد بود؟”

همه احزاب اصلی گفته اند که آن را حفظ خواهند کرد قفل سه گانه – تعهد به افزایش سالانه مستمری دولتی به میزان دستمزد، تورم یا 2.5٪.

با توجه به اینکه طبق برنامه های احزاب اصلی، بسته های مالیاتی حداقل برای سه سال آینده مسدود می شود، احتمال مالیات بسیاری از افرادی که فقط حقوق بازنشستگی دولتی دریافت می کردند را افزایش می دهد.

با این حال، محافظه‌کاران گفته‌اند که قفل سه‌گانه به علاوه را معرفی خواهند کرد که آستانه را برای جلوگیری از این اتفاق افزایش می‌دهد.

نام تجاری

تقریباً 12 میلیون نفر مستمری دولتی هستند و نرخ استاندارد زیر آستانه معافیت از مالیات فعلی 12570 پوند است.

با این حال، تحقیقات LCP نشان می دهد که 2.5 میلیون نفر در حال حاضر بیشتر از سیستم بازنشستگی دولتی دریافت می کنند، که به این معنی است که آنها مالیات می گیرند و مشمول مالیات خواهند شد.

سیستم بازنشستگی قدیم دولتی – برای کسانی که قبل از سال 2016 به سن بازنشستگی رسیده اند – پیچیده است و برخی از افراد مستمری دولتی اضافی نیز دریافت می کنند.

سیستم بازنشستگی دولتی جدید بعدی بر اساس نرخ استاندارد ساخته شده است.

اما حتی تحت این سیستم، برخی از مستمری بگیران ممکن است به دلیل اقدامات انتقالی برای اطمینان از اینکه افرادی که طبق قوانین قدیمی حقوق بازنشستگی را پس انداز کرده اند، می توانند حقوق خود را حفظ کنند، بیش از مبلغ استاندارد دریافت کنند. در این گزارش آمده است که حدود 300000 نفر به اندازه کافی برای اتصال آنها به مالیات بر درآمد دریافت خواهند کرد.

همتای LCP سر استیو وب، وزیر سابق بازنشستگی لیب دموکرات، گفت: «واقعیت این است که مبالغی که بازنشستگان دریافت می‌کنند بسیار متفاوت است، از چند پوند در هفته تا صدها پوند در هفته.

ما تخمین می زنیم که حدود 2.5 میلیون مستمری بگیر، یا بیش از یک نفر از هر پنج بازنشستگان، مستمری دولتی بیش از آستانه مالیات بر درآمد دارند. این بازنشستگان عمدتاً مالیات دهندگان باقی خواهند ماند، حتی اگر سیاست های آینده کاهش مالیات بر درآمد را به افزایش نرخ پایه مستمری دولتی مرتبط کند.

سخنگوی حزب محافظه‌کار گفت: “بر اساس قفل سه‌گانه، کمک هزینه معاف از مالیات برای بازنشستگان با توجه به سریع‌ترین قیمت‌ها، درآمدها یا 2.5 درصد افزایش می‌یابد – مانند حقوق بازنشستگی دولتی.”

او گفت که میلیون ها بازنشسته مالیات بیشتری را تحت عنوان کارگر پرداخت خواهند کرد.

حزب کارگر گفت که طرح محافظه کار معتبر نیست.

“مستمری کار من مشمول مالیات است”

رزی، اهل اسکاتلند، گفت که او تحت تأثیر این تصور است که بازنشستگان مالیاتی پرداخت نمی‌کنند، اما «مستمری‌های دولتی درآمد مشمول مالیات هستند و بسیاری از حقوق بازنشستگی کوچک‌تر به دلیل توقف مالیات مشمول مالیات هستند».

طبق برنامه‌های حزب کارگر، محافظه‌کار و لیبرال دموکرات، آستانه‌های مالیات بر درآمد برای سه سال آینده ثابت باقی می‌ماند.

این بدان معناست که با افزایش درآمد، افراد بیشتری مالیات بیشتری پرداخت خواهند کرد.

این شامل برخی از بازنشستگانی می شود که علاوه بر درآمد بازنشستگی ایالتی، از محل کار یا مستمری خصوصی نیز درآمد دریافت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید