محافظه‌کاران در 100 روز اول حکومت بر میخانه‌ها و کلوپ‌ها تمرکز خواهند کرد


این حزب وعده داده است که بررسی قوانین صدور مجوز و قوانین برنامه ریزی با هدف توسعه میخانه ها، رستوران ها و مکان های موسیقی در 100 روز اول دولت جدید محافظه کار آغاز خواهد شد.

محافظه کاران گفتند که وزرا به دنبال راه هایی برای “سرکوب” شوراهایی هستند که “شرایط و محدودیت های نامتناسب بر مجوزها” را در تلاش برای کاهش تشریفات اداری برای مشاغل در این بخش اعمال می کنند.

حزب کارگر گفت: «زمان آن رسیده که به محافظه‌کاران آخرین دستورات خود را بدهند».

کسب‌وکار مهمان‌نوازی به شدت تحت تأثیر همه‌گیری کووید قرار گرفته است زیرا مکان‌ها مجبور به تعطیلی شده‌اند و بهبود بخش به دلیل افزایش هزینه‌های عملیاتی که منجر به تعطیلی صدها میخانه و کلوپ شده است، با مشکل مواجه شده است.

اوایل امسال مالک کلوپ های شبانه پریزم و اتیک رکوم از تعطیلی 17 باشگاه با از دست دادن 500 شغل خبر داد. دانش‌آموزان پیاده‌روی در میانه هفته را به دلیل فشارهای زندگی کاهش دادند.

طبق گزارش انجمن صنعت کلوپ های شبانه (NTIA)، بین مارس 2020 تا دسامبر 2023، حدود 400 کلوپ شبانه به طور دائم تعطیل شدند.

در مانیفست محافظه‌کاران وعده اصلاحات اساسی در اقتصاد شبانه انگلیس داده شده بود، اما این حزب اکنون اعلام کرده است که در صورت پیروزی در انتخابات سراسری در 100 روز اول آغاز خواهد شد.

محافظه‌کاران گفتند آنچه را که به‌عنوان تشریفات اداری «موقعیت بی‌رویه رشد و افزایش هزینه‌های عملیاتی برای کسب‌وکارها» توصیف می‌کنند، کاهش خواهند داد و ایجاد یک پست وزارتی برای این بخش را در نظر خواهند گرفت.

آنها افزودند که آنها با تقویت اجرای اصل برنامه ریزی “عامل تغییر” که از توسعه دهندگانی که در کنار یک مکان موجود می سازند می خواهد تا برای عایق صوتی خود هزینه کنند، از سالن های موسیقی “محافظت خواهند کرد”.

مایکل کیل، مدیر اجرایی انجمن صنایع زندگی شبانه (NTIA)، گفت که این سازمان شاهد “تعداد قابل توجهی از تعهدات گسترده” در اعلامیه های همه احزاب سیاسی بوده و “از کمبود جزئیات و ماهیت ناامید شده است”.

او گفت که “دلگرم کننده است که می بینیم محافظه کاران به درخواست اخیر ما برای کسب اطلاعات بیشتر توجه کرده اند”، اما هشدار داد که صنعت شبانه که بیش از دو میلیون نفر را استخدام می کند، “به این تعهدات و بیشتر نیاز دارد”.

وی افزود: بدون شک نیاز داریم که دولت جدید سیستم های صدور مجوز و برنامه ریزی ما را مورد ارزیابی مجدد قرار دهد و از شر تشریفات اداری و بارهای نظارتی غیرضروری خلاص شود و به سمت سیستمی متناسب، عادلانه و منسجم حرکت کند.

وزیر تجارت کوچک محافظه کار کوین هالین راک گفت که حزب او “همیشه از اقتصاد شبانه ما با کاهش نرخ کسب و کار و حمایت اقتصادی در طول همه گیری حمایت کرده است”.

ما به حمایت از اقتصاد شبانه خود ادامه خواهیم داد – کارگران با مالیات های بیشتر و مقررات سنگین تر آن را فلج خواهند کرد.

اما حزب کارگر گفت که نخست وزیر “به سادگی هیچ پاسخی برای چالش های پیش روی کشور ندارد”.

این سخنگو گفت: «پس از 14 سال در قدرت، پیشنهاد ریشا سوناک به رای دهندگان یک «بازبینی» است.

“تب شب” زیر نظر توری مرده است.” کلوپ‌های شبانه، مکان‌ها و جشنواره‌های موسیقی بسته شده‌اند و هزاران میخانه‌دار آخرین نوشیدنی خود را نوشیده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید