یک ستاره سینمای هند در ارتباط با قتل یکی از طرفدارانش دستگیر شد


پا گیتا پاندی، بی بی سی نیوز دهلیعمران قریشی، اخبار بی بی سی، بنگلور

Manu PH Kannada بازیگر دارشانManu Ph

بازیگر دارشان طرفداران زیادی در کارناتاکا دارد

دارشان توگودیپا، سوپراستار صنعت فیلم زبان کانادایی در ایالت کارناتاکا در جنوب هند، طی 10 روز گذشته در ارتباط با جنایتی که شبیه داستان فیلم است، بازداشت شده است.

او یکی از 17 نفری است که به دلیل قتل رنوکاسوامی – یکی از طرفداران 33 ساله این بازیگر – پس از بیرون آوردن جسد او از مجرای فاضلاب، توسط پلیس بازداشت شدند.

اوایل این هفته، کمیسر پلیس شهر بنگالورو، B. Dayananda، گفت که رنوکاسوامی “به شیوه ای بسیار وحشیانه و وحشیانه کشته شده است” و آن را “جنایت وحشتناکی که به شیوه ای هولناک انجام شده است” خواند.

پلیس گفت که آنها بر این باورند که این بازیگر 47 ساله از رنوکاسوامی که برای یک شرکت داروسازی کار می‌کرد عصبانی بوده است، زیرا گفته می‌شود پیام‌های ناپسندی را در شبکه‌های اجتماعی به پاویتری گودا، بازیگری که در مطبوعات هند به عنوان دوست دختر دارشان توصیف می‌شود، ارسال کرده است. . او از جمله دستگیرشدگان است.

متهمان به «قتل، آدم ربایی، از بین بردن مدارک و توطئه مجرمانه» متهم هستند.

دارشان در زندان است و درباره این اتهامات اظهار نظری نکرده است، اما وکیل او رانگانات ردی به بی‌بی‌سی گفت که بازیگر در جریان ملاقات آنها اتهامات علیه خود را رد کرده است.

وی گفت: در این مرحله، اینها فقط ادعا هستند. پلیس هیچ مدرک مستقیمی علیه دارشان ندارد. این یک مورد شواهد غیرمستقیم است.” آقای ردی همچنین ادعاهایی مبنی بر ازدواج پاویترا با دارشان را “دروغ آشکار” نامید.

درشان کاشف مسعود بازیگر سینما بازداشت شدکاشف مسعود

دارشان در 11 ژوئن در شهر میسورو دستگیر شد

دارشان که جذاب‌ترین ستاره صنعت فیلم کانادا به حساب می‌آید، در حدود 60 فیلم بازی کرده است که بسیاری از آنها موفق شده‌اند.

او بزرگترین ستاره صنعت فیلم کانادا است که طرفداران زیادی دارد. شیوا کومار منتقد سینما می‌گوید: صورت او روی پشت ماشین‌های ریکشا چسبانده شده است و در اکران جدید فیلم‌هایش، طرفداران شیر روی سپرهای او می‌ریزند.

یوگیش دوارکیش، تهیه‌کننده فیلم کانادایی، می‌گوید دارشان “یکی از بازیگرانی است که می‌تواند یک افشاگری خارق‌العاده را برای شما تضمین کند”.

«فیلم های او در 600-700 پرده در 400 سینما نمایش داده می شود. طرفدارانش او را می پرستند. او ستاره ای است که هر بار ارائه می دهد. آخرین او، Kaatera، بیش از یک میلیارد R1 (12 میلیون دلار؛ 9.4 میلیون پوند) درآمد داشت و موفقیت بزرگی بود.

گزارش ها حاکی از آن است که او برای این نقش 200 تا 250 کرور روپیه دریافت می کند – رقمی که در صنعت فیلم محلی بی سابقه است، جایی که فیلم ها معمولاً بودجه پایینی دارند و اکثر آنها حتی در ایالت های جنوبی همسایه اکران نمی شوند.

بنابراین جای تعجب نیست که از 11 ژوئن – زمانی که پلیس در هتلی در شهر میسورو که دارشان در آن مشغول فیلمبرداری شیطان بود، ظاهر شد، آخرین فیلم او – دستگیری دراماتیک او و عواقب آن همچنان به تیتر اخبار این ایالت تبدیل شده است.

کاشف مسعود بازرسان به دنبال سرنخ هایی در زهکشی هستند که جسد رنوکاسوامی در آن پیدا شد.کاشف مسعود

بازرسان به دنبال سرنخ هایی در زهکشی هستند که جسد رنوکاسوامی در آن پیدا شده است

به طور رسمی، پلیس هیچ جزئیاتی در مورد شواهد و مدارکی که علیه این بازیگر و سایر مظنونان دارد منتشر نکرده است، اما مطبوعات محلی این ادعاهای خارق العاده را گزارش کردند که به منابع پلیس نسبت داده شده است.

کانال های تلویزیونی فیلم های مبهم دوربین های مداربسته را نشان داده اند که به ادعای روزنامه نگاران ربوده شدن رنوکاسوامی را نشان می دهد.

جزئیات آنچه که به عنوان کالبدشکافی متوفی توصیف می‌شود، مورد بحث قرار گرفته و مطبوعات پس از گزارش‌هایی مبنی بر پیدا شدن کفش‌هایی که دارشان در شب قتل در خانه همسرش ویجایالکشمی پوشیده بود، پیدا شد و او را به جنون رساند. اقدامی برای مهار در برابر مطبوعات

زندگی شخصی دارشان نیز مورد بررسی قرار گرفته است، از جمله رابطه او با همسر ویجایالکشمی و ارتباط او با پاویترا گودا – و داستان هایی از رفتارهای گذشته او در اخبار و رسانه های اجتماعی تکرار شده است.

آ پست از ژانویه، حساب اینستاگرام پاویترا که از رابطه 10 ساله او با این بازیگر صحبت می کند، پس از دستگیری آنها در فضای مجازی منتشر شد.

دارشان پسر بازیگر سرینیواسا توگودیپا است که در دهه 1970 با انجام نقش های منفی بسیار محبوب و موفق شد.

تهیه کننده یوگیش که سه دهه است دارشان را می شناسد، می گوید که این بازیگر در اوایل زندگی پس از مرگ پدرش با سختی های زیادی روبرو شد و خانواده را در فقر رها کرد.

اولین کار او به عنوان فیلمبردار بود و به عنوان بخشی از گروه نورپردازی در یک مجموعه فیلم با قیمت 150 روپیه در روز کار می کرد.

اما آقای شیوا کومار می‌گوید: «مرد جوان قوی با ظاهری چشم‌گیر» به بازی در مقابل دوربین توصیه شد و شروع به ایفای نقش‌های کوچک در فیلم و تلویزیون کرد و افزود که شکست بزرگ او در سال 2002 اتفاق افتاد.

او با «با شکوه» در کانون توجه قرار گرفت، جایی که او نقش یک اراذل و اوباش دوست داشتنی را بازی کرد، یک ضدقهرمان که او را به شهرت رساند و او را به یک ستاره تبدیل کرد.

مانو پی اچ پاویترا گوداManu Ph

پاویترا گودا در میان 17 نفر دستگیر شده است

مورالیدار خواجان، منتقد فیلم و نویسنده کتابی در مورد سینمای کانادا، می‌گوید که این امر همچنین برای او طرفداران زیادی پیدا کرد. او به قهرمانی برای بخش‌های به حاشیه رانده شده جامعه تبدیل شد. آنها خود را با دارشان یکی دانستند.

آقای یوگیش که در سال‌های 2005 تا 2006 با او در این فیلم کار کرده است، می‌گوید: در سال‌های اولیه زندگی، او «متواضع، سخت‌کوش و منظم» بود. “در آن زمان، من پیش بینی می کردم که او مورد علاقه توده ها خواهد بود. و او انجام داد.”

به گفته آقای شیوا کومار، فیلم‌های او «بسیار بی‌سابقه»، نقش‌هایش تکراری و بازی‌اش «چوبی» بودند، اما او با بازی در نقش قهرمان اکشن، حرفه‌ای موفق ساخت.

در بسیاری از فیلم‌هایش، شخصیت او یک بیگانه بود، با داستانی که به عنوان توجیهی برای گرفتن قانون در دستان خودش استفاده می‌شد.»

و برای بیش از یک دهه، دارشان این صنعت را با Kiccha Sudeepa و پونیت راجکوماردو ستاره بزرگ کانادایی دیگر

همانطور که او به تولید فیلم های موفق ادامه داد، طرفدارانش با محبت به او لقب “دی-رئیس” دادند. [the boss] و یک “ستاره به چالش کشیده” — چون “هیچ چیز برای او آسان نبود، همه چیز یک چالش بود” آقای یوگیش می گوید.

اما آقای کجانه می‌گوید: «او نمی‌توانست از پس شهرت برآید و نمی‌دانست وقتی موفقیت به سراغش می‌آید چگونه رفتار کند».

او یک بازیگر بود دستگیر شد در سال 2011 و پس از اینکه ویجایالکشمی او را به خشونت خانگی متهم کرد، چهار هفته را در زندان گذراند. گزارش های خبری من از آن زمان از او نقل قول می کنم شکایت به پلیس با ادعای اینکه دارشان به او تعرض کرده، او را با هفت تیر تهدید کرده و او را با ته سیگار سوزانده است.

علیرغم صدمات بسیار مشهود او، صنعت و طرفدارانش همچنان از او حمایت کردند. فیلم «Saarathy» او که زمانی که او در زندان بود اکران شد، به یک موفقیت بزرگ تبدیل شد.

کاشف مصد بازیگر درشان در سینماکاشف مسعود

دارشان در بیشتر فیلم هایش نقش یک قهرمان اکشن را بازی می کرد

او پس از آن آزاد شد که همسرش پرونده او را در آنچه برخی می گویند آتش بس با میانجیگری صنعت بود، کنار گذاشت.

“بعد از بیرون آمدن، او به عنوان نوعی تشکر به سراسر ایالت سفر کرد. عذرخواهی از هوادارانش. آقای یوگیش به یاد می آورد: «لطفاً مرا ببخش، من الگوی بدی گذاشته ام.

آقای خواجه می‌گوید که پس از این قسمت، برخی در صنعت «که قبلاً از او حمایت کرده بودند، شروع به فاصله گرفتن از او کردند»، اما این تأثیری بر موفقیت او در گیشه نداشت.

و علیرغم اتهامات جدی که او اکنون با آن مواجه است، واکنش در صنعت خاموش شده است و تنها تعداد انگشت شماری از بازیگران آشکارا در مورد این پرونده صحبت می کنند.

آقای خواجه می گوید که در برخی موارد دلیل این سکوت ممکن است منافع تجاری باشد.

“صنعت ساکت است زیرا 1.5 میلیارد RON در آن است. اگر او به زندان برود، سه تا از فیلم هایش در قفسه یا قفسه گذاشته می شود. بنابراین آنها نمی توانند آن را ممنوع کنند.”

آقای یوگیش اعتراف می‌کند که دستگیری دارشان “زیان بزرگی برای صنعت” است و می‌گوید درخواست‌ها برای ممنوعیت زودهنگام است زیرا “او هنوز تحت تحقیقات است و یک مرد تا زمانی که گناهش ثابت نشود بی‌گناه است”.

«تنها درخواست من این است که یک محاکمه قضایی برگزار شود نه محاکمه رسانه ای. من نمی گویم او بی گناه است، اما درشان به عنوان یک شرور معرفی می شود، او حتی قبل از دادگاه مجرم شناخته می شود.دیدگاهتان را بنویسید