اجرای زنده Coldplay و Dua Lipa را در جشنواره ببینید


Coldplay/Warner Music/BBC Dua Lipa و Coldplay (اعتبار: Coldplay/Warner Music/BBC)Coldplay/Warner Music/BBC

برای اولین بار، بی‌بی‌سی اجراهای گلستونبری را به‌طور زنده برای مخاطبان جهانی پخش می‌کند، با مجموعه‌های Dua Lipa و Coldplay در 2024 Pyramid Stage در bbc.com در دسترس است و به طرفداران صندلی‌های ردیف جلو را برای کنسرت‌های زنده ارائه می‌کند که هرگز قبلاً نبوده است.

طرفداران موسیقی در سراسر جهان می توانند برای تماشای اجرای Dua Lipa به صورت زنده هماهنگ کنند جمعه، 28 ژوئن از ساعت 5:00 تا 6:45 بعد از ظهر EST (11 بعد از ظهر تا 12:45 صبح به وقت CEST) و سرفصل بازی Coldplay شنبه، 29 ژوئن از ساعت 4:45 بعد از ظهر تا 6:45 بعد از ظهر EST (22.45-12.45 CEST)، هر دو در bbc.com/pages/Glastonbury-live. طرفداران همچنین می توانند نکات مهم جشنواره، به روز رسانی ها و تجزیه و تحلیل را در bbc.com در طول آخر هفته دنبال کنند.

برنده هفت بار جایزه بریت و سه بار برنده جایزه گرمی دوآ لیپا برای اولین بار در استیج Pyramid اجرا می کند، در حالی که برنده نه بار بریتانیایی و هفت بار برنده گرمی Coldplay برای پنجمین بار و اولین بار از سال 2016 به سرفصل گلاستونبری بازگشت.

جشنواره گلستونبری بزرگترین جشنواره موسیقی و هنرهای نمایشی در جهان و یکی از رویدادهای فرهنگی برتر انگلستان است که به دلیل آن شناخته شده است. مد نمادین و همچنین فضای منحصر به فرد و اعمال به یاد ماندنی آن.

در اینجا بهترین راه‌ها برای تماشای زنده در 28 و 29 ژوئن و لذت بردن از صندلی ردیف اول در یکی از بزرگترین جشنواره‌های جهان وجود دارد.

سوالات متداول

پخش زنده از چه ساعتی شروع می شود؟

پخش زنده کمی قبل از اجرای زنده Dua Lipa در روز جمعه، 28 ژوئن از ساعت 5:00 تا 6:45 بعد از ظهر به وقت شرقی و مجموعه زنده Coldplay در روز شنبه، 29 ژوئن از ساعت 16:45 تا 6:45 بعد از ظهر به وقت شرقی در دسترس خواهد بود. http://www.bbc.com/pages/glastonbury-live.

لطفاً توجه داشته باشید که این زمان برنامه ریزی شده تأخیرهای غیرمنتظره ای را که ممکن است به دلیل ماهیت رویدادهای موسیقی زنده رخ دهد، در نظر نمی گیرد.

از چه دستگاه هایی می توانم پخش را تماشا کنم؟

پخش زنده از طریق مرورگر وب روی لپ تاپ، تبلت یا دستگاه تلفن همراه در دسترس خواهد بود. با مراجعه به جریان می توانید به جریان دسترسی پیدا کنید http://www.bbc.com/pages/glastonbury-live در یک مرورگر وب یا از پیوندی در آخرین نسخه برنامه تلفن همراه BBC.

اجراهای دیگری نیز در دسترس خواهند بود؟

نه، ما فقط Dua Lipa و Coldplay را به صورت زنده اجرا خواهیم کرد.

آیا مجموعه کامل برای مشاهده در آینده در دسترس خواهد بود؟

خیر، کل مجموعه فقط برای مشاهده به عنوان بخشی از این رویداد زنده در دسترس خواهد بود.

آیا پس از برگزاری هر گونه کلیپ در صورت تقاضا در دسترس خواهد بود؟

آیا پخش جریانی در UHD در دسترس خواهد بود؟

خیر، پخش جریانی فقط با حداکثر کیفیت HD (720p) در دسترس خواهد بود.

چرا همان پوشش موجود در انگلستان نیست؟

تعهدات قراردادی به این معنی است که ما نمی توانیم طیف وسیع تری از جشنواره ها را در خارج از بریتانیا به نمایش بگذاریم. پخش زنده اجراهای Dua Lipa و Coldplay که در bbc.com نشان داده می شود، همزمان با پخش زنده برای بینندگان بریتانیایی خواهد بود.

من با جریان خود مشکل فنی دارم – چه کاری باید انجام دهم؟

گاهی اوقات بافر می تواند به دلیل اتصال بین روتر و دستگاه ایجاد شود. برای پخش روان و بدون وقفه به یک اتصال اینترنتی خوب نیاز دارید.

در اینجا چند نکته برای بهبود اتصال اینترنت شما وجود دارد:

· سایر دستگاه ها را با استفاده از همان شبکه قطع کنید

· در صورت امکان، یک مرورگر جایگزین را امتحان کنید

· در صورت امکان، یک اتصال سیمی را امتحان کنید

آیا تماشای پخش زنده هزینه ای دارد؟

خیر، هیچ هزینه یا پرداختی برای تماشای زنده Dua Lipa یا Coldplay وجود ندارد.

آیا می توانم از هر کشوری زنده تماشا کنم؟

بله، پخش زنده Dua Lipa و Coldplay در همه کشورهایی که وب‌سایت bbc.com یا برنامه تلفن همراه در دسترس است در دسترس است.

اگر بعد از شروع رویداد به استریم بپیوندم، می‌توانم پخش زنده را از ابتدا تماشا کنم؟

نه، متأسفانه قراردادهای قراردادی به بینندگان اجازه نمی‌دهد پخش زنده را به عقب برگردانند، فقط آن را به صورت زنده تماشا کنند.

اطلاعات در دسترس بودن

متأسفانه، نمی‌توانیم برای این رویداد زنده زیرنویس ارائه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید