چرا شلوارک اولین ظاهر تابستانی است؟


Getty Images مردانی با شلوار کوتاه، از جمله پل مسکالگتی ایماژ

(اعتبار: گتی ایماژ)

از شورت های ریز و ران – مانند آنهایی که پل مسکال پوشیده است – تا شلوارهای گشاد و گشاد، برای همه یک استایل وجود دارد.

حرکت کن بابا، تابستان است. فصل تابستان کوتاه بابا فرا رسید. پدر شلوار کوتاه مورد علاقه همه، پل مزکال، که به طور به یاد ماندنی نقش پدر را در فیلم Aftersun در سال 2022 بازی کرد، اغلب شورت فوتبال می پوشید. لباس سبک به شما امکان حرکت می دهد. فکر کنید: آنچه شما (یا پدرتان) در دهه 90 می پوشیدید.

گتی ایماژ پل مسکال - عکس در اینجا در سال 2014 - با بازی فوتبال گالیک بزرگ شد و از آن زمان به یکی از طرفداران شورت های کوچک تبدیل شده است (اعتبار تصویر: گتی ایماژ)گتی ایماژ

پل مسکال – تصویر اینجا در سال 2014 – با بازی فوتبال گالیک بزرگ شد و از آن زمان طرفدار شورت های کوچک بوده است (اعتبار: گتی ایماژ)

به نظر می رسد حمایت مزکال از شورت کوتاه الهام بخش خانه های مد لوکس در تابستان امسال بوده است، به خصوص گوچی، که در نمایشگاه لباس مردانه بهار/تابستان 2025 خود در میلان، 40 جفت شورت را به باند فرود. نسخه نواری سفید رنگ او، کامل با جوراب‌های سفید، کفش‌های راحتی با اسب، و پیراهن آبی آکسفورد که با چشمانش مطابقت دارد و دکمه‌های آن تا ناف باز شده است.

ما معتقدیم که همه باید آرام باشند و اجازه دهند نسیم آنها را به جایی برساند که هرگز نخواهند رفت – لورنزو مارکز

مسکال: «من طرفدار پر و پا قرص مردانی هستم که شورت کوتاه‌تری می‌پوشند گفت GQ در مورد ظاهر است. «به نظر من، این به تناسب مربوط می شود. شورت کوتاه تر با تاپ شاید بلندتر.'

اما Chioma Nnadi سردبیر بریتانیایی Vogue موافق نیست که Mezcal نسبت‌ها را درست انجام داده است. او به پادکست Vogue The Run Through گفت که «احساس می‌کند[s] مثل اینکه او در آستانه انجام این کار است.” کلوئه مال، مجری مشترک ننادی هشدار داد که “نه [to] بچه ها آن را در خانه امتحان کنید!”

تام فیتزجرالد، یک نیمه تام و لورنزو پادکست و وب‌سایت همسرش، لورنزو مارکز، موافق است و به بی‌بی‌سی می‌گوید که در حالی که این زوج معمولاً از دیدن نمایش «درآمدهای ایرلندی» مزکال لذت می‌برند، لباس گوچی برای او «کمی احمقانه» به نظر می‌رسد فکر کنید هر مردی اگر می‌خواهد ران‌هایش را برای تابستان برهنه کند، باید نگران این باشد که آیا پاهایش در سطح مزکال است یا نه، خیلی از مردم به این فکر می‌کنند که آیا مردان باید پوست خود را نشان دهند یا خیر، و ما فکر می‌کنیم که لازم است همه آنها را روشن کنند. اجازه دهید نسیم آنها را خنک کند.

گتی ایماژ یک مهمان در هفته مد پاریس شورت کوتاه را ترجیح می دهد (اعتبار: گتی ایماژ)گتی ایماژ

یکی از مهمانان هفته مد پاریس ظاهر با شورت کوتاه را ترجیح می دهد (اعتبار عکس: گتی ایماژ)

ننادی در برنامه The Run Through ادامه داد: نمی‌دانم برای یک مرد در جهان در بوکسور آماده هستم یا نه. “و من باید باشم، زیرا شما همیشه آن را روی زنان می بینید.”

چه کسی دیگر دوران پوشیدن بوکسر زیر لباس مدرسه را به یاد می آورد؟ من این کار را می کنم، اما شاید دبیرستان من برای حفظ اندام مناسب نبود. به نظر می رسد که لباس های زنانه همان طور که در نمایشگاه Miu Miu دیده می شود، شلوارهای بوکس و شورت های تخته را به شما بازگرداند.

دارنل میچل، خریدار شخصی در نیویورک برای یک شرکت کت و شلوار که لباس هایی مانند تای دیگز و اندرسون کوپر را پوشیده است، معمولا به مردان خوش تیپ کمک می کند، اما وقتی با زنان کار می کند، “دوست داشت او به بی‌بی‌سی می‌گوید: «شورت‌های کوتاه زیبا و خوش‌پوش بود یا نه». [kind]، کفش پاشنه بلند و یک پیراهن مردانه مجلسی زیبا یا کلاسیک سفید! من فقط به خودم می گویم، کری بردشاو چگونه این را می پوشد؟

کولمن دومینگو بازیگر Getty Images اخیراً در نمایشگاه لباس مردانه بهار/تابستان 2025 Louis Vuitton در پاریس یک شورت جین بلند تیره پوشیده بود (اعتبار: Getty Images)گتی ایماژ

بازیگر کولمن دومینگو اخیراً در نمایش لباس مردانه بهار/تابستان 2025 لویی ویتون در پاریس شورت جین بلند تیره پوشیده بود (اعتبار عکس: گتی ایماژ)

بسیاری از ما از دیدن ران های باریک در تابستان امسال خوشحال خواهیم شد، اما در کنار شورت های کوتاه، روند پیچیده تری دوباره در حال ظهور است: شورت های جین بلند، یا همان طور که عموماً معروف هستند “ژورت”.

نویسنده و یک مدل بعید حالا که او یک پدر جدید است، جیسون دایموند او را در آغوش می گیرد. در حالی که همسرش در 30 سالگی به او التماس می کرد که مدل موهای جین را کنار بگذارد و آنها را کودکانه می دانست، اخیراً از او خواست دوباره آنها را پاره کند.

او به بی‌بی‌سی می‌گوید: «حدس می‌زنم پدر شدن به نوعی مانند چشمه‌ای از جوانی است، جایی که می‌توان شلوار جینی را که دوباره به شورت تبدیل شده، بپوشی».

متأسفیم که می گوییم جورت ها هرگز از بین نمی روند، به این معنی که آنها طبق تعریف، یک کلاسیک مدرن هستند – تام فیتزجرالد

کولمن دومینگو که معمولاً خطاناپذیر است، در نمایشگاه لباس مردانه بهار/تابستان 2025 لویی ویتون در پاریس، شلوار جین چین دار تیره پوشید. بد جلوه دادن ستاره راستین واقعاً سخت است، و او هنوز آن را از طریق دندان قروچه بیرون می‌آورد (البته من می‌خواهم در مورد آن چکمه‌های کابویی صحبت کنم)، اما فانی‌ها چگونه از آن اجتناب می‌کنند. شبیه جان سینا بازیگر و کشتی گیر آمریکایی است در حالی که این روند توسط Bally، Balenciaga و Loewe X Paula's Ibiza برجسته شده است؟

Getty Images ظاهر بلند و گشاد تابستان امسال محبوب است، از جمله پیراهن های Loewe (اعتبار: Getty Images)گتی ایماژ

ظاهر بلند و گشاد این تابستان محبوب است، از جمله جورت های Loewe (اعتبار: Getty Images)

فیتزجرالد می‌گوید: «متاسفیم که بگوییم جورت‌ها هرگز از بین نمی‌روند، به این معنی که آنها طبق تعریف یک کلاسیک مدرن هستند. چوگان و چند ون معمولی. در همین حال، میچل می‌گوید که فرشته در جزئیات است: «تاپ‌های بلند، پایین‌های فرسوده، توری‌های شیک، وصله‌های استادانه همه آنها را از جان سینا به یک لباس عمدی تبدیل می‌کند».

با این حال، در نهایت، بزرگترین دارایی شناخت بدن شماست. میچل ادامه می دهد: “من طرفدار بزرگی هستم که هر کسی بتواند هر چیزی را بدون در نظر گرفتن جنسیت بپوشد، تا زمانی که احساس خوبی در شما ایجاد کند.” “راستش، این فقط اعتماد به نفس است.”

دیدگاهتان را بنویسید