Seventeen مهمانی کی پاپ را به مرحله Pyramid Stage می آورد


پا مارک ساویج، خبرنگار موسیقی

بی بی سی هفده در صحنه هرمبی بی سی

تنها تیلور سوئیفت رکوردهای بیشتری نسبت به Seventeen در سال گذشته در سراسر جهان فروخت

گروه پسر Behemoth Seventeen با تبدیل شدن به اولین گروه کی پاپ که در استیج Pyramid اجرا می کند، در گلستونبری تاریخ ساز شد.

این گروه 13 نفره که بعد از ظهر جمعه روی صحنه آمدند، یک ساعت رقص دقیق و آهنگ های پاپ جذاب را به مخاطبانی از طرفداران سرسخت و تماشاگران کنجکاو ارائه کردند.

آنها گفتند: ما از حضور در اینجا بسیار مفتخریم.

اگرچه زبان، کشور و فرهنگ متفاوت است، اما می‌توانیم از طریق موسیقی به هم متصل شویم.»

هفده در صحنه هرم

این گروه که معمولاً برنامه‌های سه ساعته تیلور سویفت را اجرا می‌کند، یک مجموعه فشرده و پرانرژی 60 دقیقه‌ای ارائه کرد.

Seventeen با فروش بیش از 10 میلیون آلبوم پرفروش ترین گروه جهان در سال گذشته بود، اما آنها تنها در ماه گذشته به 40 تک آهنگ برتر بریتانیا راه پیدا کردند.

با در نظر گرفتن این موضوع، آنها مجموعه‌ای تهیه کرده‌اند که بر مستقیم‌ترین و در دسترس‌ترین آهنگ‌هایشان تمرکز دارد.

آنها با موفقیت بزرگ خود Maestro شروع کردند که آوازهای لطیف و رپ سریع را با ریف های متلاطم پیانو و سوئیچ های ریتم غیرمنتظره ترکیب می کند.

این یکی از آهنگ‌های جاه‌طلبانه‌تر آن‌ها است، اما آهنگ‌هایی با ریف‌های گیتار و اشعار آسان به زبان انگلیسی بهترین عملکرد را داشته‌اند – از جمله آهنگ‌های رپ سنگین Lalali، آهنگ Rocky 2 Minus 1 و آهنگ سرود Sinagalong Hot.

خواننده S Coups در یک نقطه پرسید: “آیا قبلاً در مورد Seventeen شنیده اید؟” “اینهمه عضو، درسته؟”

یک صحنه سازی هوشمند به همه 13 شرکت کننده اجازه می داد تا بدرخشند. گروه بر اساس رپ، آواز و رقص خود به “واحدهای” کوچکتر تقسیم می شود – به هر کدام یک مکان انفرادی داده می شود.

Seungkwan و S Coups سرزنده بودند و جمعیت را در حین و بین آهنگ ها برانگیختند، در حالی که آوازهای مطبوع Woozi با لحن نافذتر Vernon و Joshua در کنار هم قرار گرفتند.

طرفداران Seventeen را در Glastonbury تماشا می کنند

تماشاگران در طول مجموعه یک ساعته گروه به طور پیوسته افزایش یافتند

با وجود این، مخاطبان گلستونبری در ابتدا شک داشتند.

زمین مقابل Pyramid Stage پس از ست های پرجمعیت Squeeze و Olivia Dean در اوایل روز پاک شده بود، و زمانی که Seventeen وارد اولین آهنگ خود، Maestro شد، فضای خالی زیادی وجود داشت.

اما در عرض یک ساعت، تردیدها برطرف شد، زیرا گروه سخت تلاش می‌کرد تا جمعیت را به حرکت درآورد – دویدن روی بال‌های صحنه و فرود آمدن در میان جمعیت برای به حرکت درآوردن جمعیت.

با سرود رقص فوق العاده احمقانه رقص Very Nice، که دارای نیم دوجین پایان نادرست بود، به پایان رسید و هر بار که گروه برای یک گروه کر جدید برمی گشت، انرژی ایجاد می کرد.

این نمایش نشانه ای از تسلط روزافزون کی پاپ بر چارت ها بود. چهار نفر از 10 هنرمند پرفروش جهان در سال گذشته از کره جنوبی آمده اند، به همراه Seventeen، Stray Kids، TomorrowxTomorrow و NewJeans.

گلاستونبری در واقع نسبتا دیر به مهمانی می رود. گروه پسرانه BTS در سال 2019 دو کنسرت در استادیوم ومبلی اجرا کرد، در حالی که گروه دخترانه Blackpink در جشنواره Coachella و BST لندن تیتر یک جشنواره بود.

میلیا، هوادار استرالیایی که با پوشیدن یک پیراهن مخصوص فوتبال با نام هوشی، دلربای هفدهمین، به آنجا آمد، گفت: دیدن گروه کی پاپ در استیج Pyramid “بسیار غیرمنتظره، اما واقعاً فوق العاده بود.”

این گروه‌ها در سراسر جهان تور می‌کنند و دیدن اجرای آن‌ها توسط Glastonbury شگفت‌انگیز است. از جمعیت می توانید متوجه شوید که افراد زیادی در اینجا هستند، خواه طرفدار باشند یا فقط به دنبال چیزی متفاوت باشند. ما باید بیشتر از آن را ببینیم.”

هفده

گروه از هر اینچ از مرحله Pyramid Stage استفاده کرد

آمی که با دخترش مولی در ردیف اول قرار داشت، موافق بود: «آمدن کی‌پاپ به بریتانیا راه درستی است.

او افزود: “من 22 سال است که در Glastonbury کار می کنم، ما یک غرفه غذای تایلندی داریم و من هرگز پایم را نزدیک مرحله Pyramid Stage نگذاشته ام.” این اولین بار است که ما آن را دوست داشتم.

آنها خیلی زیبا هستند، اینطور نیست؟ آنها خیلی خوش اندام هستند!»

“توجه کردی که یکی از شرکت کنندگان پایین آمد و با تماشاگران تشویق کرد؟” طرفدار لندن تی گفت. این سونگکوان بود که طرفدار ماست.

«آنها عصبی نبودند یا سعی نمی کردند مودب باشند. آنها مثل همیشه آرام، پرانرژی و با اعتماد به نفس بودند. به همین دلیل است که ما آنها را دوست داریم.”

گروه با وجود اهمیت لحظه، مطمئناً آرام به نظر می رسید – گهگاه از رقص دقیق خود جدا می شدند تا با طرفداران تعامل داشته باشند و علائم قلبی را در هوا پرتاب کنند.

جاشوا گفت: «بسیار از دعوت شما متشکرم. «ما هفده ساله هستیم. به یاد بیاور.”

طرفداران آنها هرگز فراموش نخواهند کرد.

لیست مجموعه

هفده

پس از گروه، پی جی هاروی، ال سی دی ساوندسیستم و دوآ لیپا روی صحنه خواهند رفت

 1. استاد
 2. آماده ی عاشق شدن
 3. SOS
 4. راک با تو
 5. 2 منهای 1 (جاشوا و ورنون)
 6. من نمی فهمم اما I Luv U (واحد عملکرد)
 7. سلام به جوانان
 8. افزایش خواهد یافت
 9. دست زدن
 10. گرمه
 11. تیتر
 12. خدای موسیقی
 13. خیلی خوب
بنر گلاستونبری

دیدگاهتان را بنویسید