بیش از 20000 کارمند تسکو 30 میلیون پوند از طرح های سهام را به اشتراک خواهند گذاشت


بیش از 20000 کارگر تسکو قرار است 30 میلیون پوند جمع آوری شده از طرح های سهام این سوپرمارکت را به اشتراک بگذارند.

این شرکت گفت کارمندی که در طول پنج سال گذشته به طور متوسط ​​68 پوند در ماه سرمایه گذاری کرده است، می تواند حدود 6640 پوند از سرمایه گذاری 4080 پوندی خود به دست بیاورد – بازدهی 2560 پوندی.

او افزود که پرداخت‌ها تحت طرح‌های «پرداخت به‌حساب» او ناشی از «عملکرد بالای» او بوده است.

این سوپرمارکت گفت که اکثر کارمندانی که سهمی از سود مازاد را دریافت خواهند کرد در طبقه مغازه یا در مراکز خرابی کار می کنند.

این خبر پس از ورود کن مورفی، مدیر اجرایی تسکو منتشر شد به دلیل دستمزد 10 میلیون پوندی خود در سال گذشته مورد انتقاد قرار گرفته است.

افزایش شدید قیمت سهام تسکو به درآمد 30 میلیون پوندی کارمندان کمک کرد.

این طرح ها به کارکنان تسکو این فرصت را می دهد که سهام شرکت را با تخفیف خریداری کنند.

سهام تسکو در اوایل این هفته با قیمت 3.06 پوند معامله می شد، اما کارکنان می توانند آنها را با قیمت حدود 1.88 پوند خریداری کنند.

حداکثر مبلغی که یک کارمند می تواند سرمایه گذاری کند 500 پوند در ماه است.

تسکو گفت، کسانی که این کار را انجام دادند، می توانند 10000 پوند از طرح سه ساله و 20000 پوند از طرح پنج ساله در صورت تصمیم به فروش درآمد کسب کنند.

اما تیلور، مدیر منابع انسانی در تسکو، گفت که عملکرد بالای این طرح نشان دهنده کار سخت کارکنان است.

او افزود: “همکاران به ما می گویند که آنها این روش پس انداز را هر ماه دوست دارند – و وقتی تسکو خوب عمل می کند، در پرداخت های چند میلیون دلاری سهیم می شوند یا می توانند سهام خریداری شده را با نرخ کاهش یافته نگه دارند.”

امسال موفقیت این طرح ها هزاران پوند سود به همکاران ما می دهد و به افزایش پس انداز آنها برای همه چیز از تعطیلات گرفته تا تعمیرات خانه کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید