جسد در جستجوی کودک گم شده در حمله به راکون پیدا شد


پلیس استرالیا در جستجوی پسر 12 ساله ای که گفته می شود قربانی حمله کروکودیل شده بود، بقایای انسانی پیدا کرد.

این کودک آخرین بار روز سه شنبه در حال شنا به همراه خانواده اش در نزدیکی شهر بومی دورافتاده انگانمارریانگا – حدود 7 ساعت رانندگی در جنوب غربی داروین در قلمرو شمالی (NT) دیده شد.

گروهبان ارشد اریکا گیبسون گفت: «این یک خبر ویرانگر برای خانواده، جامعه و همه کسانی است که در جستجو هستند.

گروهبان گیبسون قبلاً به ABC News گفته بود که یک تمساح سیاه در نزدیکی آن مشاهده شده است.

حدود 40 نفر از اعضای جامعه در جستجوی این کودک که مدت کوتاهی پس از گزارش ناپدید شدن این کودک 12 ساله آغاز شد، به پلیس کمک کردند. آنها با پای پیاده، با قایق و با استفاده از هلیکوپتر، منطقه را بررسی کردند و بر زمین های دشوار با پوشش گیاهی انبوه و آبراه های باریک و پر پیچ و خم غلبه کردند.

هنوز جزئیاتی درباره پیدا شدن تمساح مظنون به حمله به این کودک منتشر نشده است.

اوایل روز چهارشنبه، برنت پاتر، وزیر پلیس پادشاهی شمالی، گفت که افسران حیات وحش اجازه دارند تا تمساح را از منطقه خارج کنند و پیام ایمنی دولت را تکرار کرد.

ما در جایی زندگی می‌کنیم که کروکودیل‌ها بر آب‌های ما تسلط دارند… این فقط یک یادآوری است که تا حد امکان از آب دور بمانیم.»

کروکودیل‌های آب شور که در سراسر استرالیای شمالی، از بروم در استرالیای غربی تا گلادستون در کوئینزلند یافت می‌شوند، تا آستانه انقراض شکار می‌شوند، اما از زمانی که این عمل در دهه 1970 ممنوع شد، تعداد آنها بهبود یافته است.

پادشاهی شمالی اکنون خانه حدود 100000 کروکودیل آب شور است که بیشتر از هر جای دیگری در جهان است. با این حال، حملات نادر است.

سال گذشته حداقل دو حمله کروکودیل دیگر در شمال غرب رخ داده است – یک پسر 9 ساله که در ماه ژانویه هنگام شنا در پارک ملی کاکادو مجروح شد و یک کشاورز که پس از گاز گرفتن در ماه اکتبر از آرواره های جانور فرار کرد – اما آنجا از سال 2018 تاکنون هیچ حمله مرگباری رخ نداده است.

با این حال، کوئینزلند در سال های اخیر شاهد یک سری حملات مرگبار بوده است، از جمله یک پسر 16 ساله که در ماه آوریل در تنگه تورس کشته شد.

دیدگاهتان را بنویسید