جنی بلک پینک از استفاده از ویپینگ در فضای داخلی پشیمان است


جنی، ستاره بلک پینک، پس از اینکه ویدیویی که او در داخل خانه بخار می‌کشد، سر و صدایی در کره جنوبی ایجاد کرد، عذرخواهی کرد.

این ستاره کی پاپ دود دودی را منتشر کرد – و موجی از انتقادات را برانگیخت زیرا این دود در چهره آرایشگر او دمید.

“آیا شما نیاز به آموزش در تمام آداب اولیه دارید؟” یک نظر محبوب در یوتیوب می خواند.

برچسب او، OA Entertainment، از “هرکسی که به دلیل اعمال جنی احساس ناراحتی کرد” و از طرفداران “ناامید” او عذرخواهی کرد. این ستاره همچنین از کارکنانی که “ممکن است آسیب دیده باشند” عذرخواهی کرد.

سلبریتی های کره جنوبی با کانون توجه غریبه نیستند. کشور معیارهای اخلاقی و رفتاری محکمی را از آنها می خواهد و هیچ اشتباهی نادیده گرفته نمی شود.

لحظه حذف شده بخشی از ویدئویی بود که در کانال رسمی جنی در یوتیوب منتشر شد. به سرعت به بیش از 10 میلیون مشترک گسترش یافت و در حال افزایش است.

“این در مورد سیگار کشیدن نیست. دمیدن دود در صورت کارکنان داخل خانه فقط بی ادبی است.

یکی دیگر می گوید: “حتی سیگاری ها هم می دانند که شما صورت خود را به دوستان خود نمی زنید. شما فقط زمانی این کار را انجام می دهید که واقعاً به اطرافیان خود اهمیتی نمی دهید.”

استعمال دخانیات و استعمال دخانیات در داخل خانه در کره جنوبی غیرقانونی است و جریمه آن تا 100000 پوند (72 دلار؛ 56 پوند) است.

با این حال، در این مورد، جنی – که نام کاملش جنی کیم است – نمی تواند در کره جنوبی بخارپز کند. برخی از حساب‌ها حاکی از آن است که این ویدیو در ایتالیا فیلم‌برداری شده است، که مصرف بخار در مکان‌های عمومی بسته را ممنوع می‌کند. اما آژانس جنی مشخص نکرد که او در آن زمان کجا بود.

و با این حال یک کره جنوبی عصبانی خواستار تحقیقات از سفارت کشورش در ایتالیا و وزارت خارجه سئول شد.

جنی اولین سلبریتی کره جنوبی نیست که به دلیل سیگار کشیدن با واکنش شدید مواجه می شود.

دو کیونگ سو، خواننده گروه محبوب گروه پسرانه کی پاپ EXO، و هاچان، خواننده اصلی گروه NCT، زمانی که در داخل خانه در حال سیگار کشیدن دستگیر شدند، سر و صدای زیادی به پا کردند. آنها جریمه شدند و از مردم عذرخواهی کردند.

طرفداران بین المللی جنی بخشنده تر بودند: «لطفا گوش ندهید [to] هر کسی شما یک ملکه هستید و ما برای همیشه از شما حمایت خواهیم کرد.

“من هنوز دوستت دارم. یکی دیگر از هواداران نوشت: ما از اشتباهاتی که مرتکب می شویم درس می گیریم.

Blackpink که در سال 2016 تشکیل شد، بزرگترین گروه زن کی پاپ جهان است. چهار شرکت کننده – جیسو، لیزا، جنی و رز – هر کدام به روشی مشهور شدند.

دیدگاهتان را بنویسید